2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik ds. gospodarczych

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Grand Ascot usytuowany w centrum Krakowa poszukuje: Pracownika ds. gospodarczych.

Zadania na stanowisku:

- pomoc w przygotowywaniu pościeli do pralni,

- obsługa pralni oraz rozładowywanie prania,

- segregacja i opróżnianiu śmieci,

- pomoc w dziale technicznym przy pracach konserwatorsko-naprawczych,

- współpraca z innymi działami hotelu w celu usprawnienia oraz utrzymania najwyższego standardu obsługi gości,

- prace porządkowe na terenie hotelu,

- przygotowywanie sal konferencyjnych.

Wymagania od kandydata:

- sumienność, rzetelność i zaangażowanie,

- dobra organizacja pracy,

- praca zmianowa.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w profesjonalnym zespole,

- miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv przez formularz olx.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli do przesyłanych dokumentów: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 914406609