2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Świdnik
Paweł
Dodane 24 kwietnia 2024

pracownik ds. gospodarki magazynowej

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa ITURRI koncentruje się na pomocy klientom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, towarów i środowiska, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, innowacyjne i trwałe.

ITURRI produkuje i dystrybuuje odzież techniczną, obuwie wojskowe i wozy specjalne, z innowacyjnych materiałów.

Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu pracowników na całym świecie, szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości. Jesteśmy obecni na rynku od ponad siedemdziesięciu lat, jako lider w globalnej dystrybucji profesjonalnych Środków Ochrony Pracy oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

Dla naszego magazynu konsygnacyjnego zlokalizowanego w Świdniku.

poszukujemy pracownika na stanowiko: Pracownik ds. gospodarki magazynowej.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie stanów magazynowych,

  • obsługa klienta,

  • obsługa wewnętrznego systemu informatycznego,

  • obsługa przyjęć i wydań towarów,

  • obsługa, zatowarowanie automatów vendingowych,

  • rozwiazywanie bieżących problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych u Klienta,

  • oraz realizacja innych zadań wynikających z zajmowanego stanowiska.

Wymagania:

  • co najmniej 2 letnie doświadczenia zawodowego związane z pracą na magazynie (mile widziane),

  • otwartość i nastawienie na współpracę.

  • wykształcenia średniego,

  • znajomości obsługi pakietu Office (Excel),

  • dobrej znajomości systemu operacyjnego Windows,

  • znajomości ogólnych procedur i obiegu dokumentów magazynowych,

  • nastawienia na wysoką jakość pracy,

Oferujemy:

  • oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na czas zastępstwa)

  • pełen etat, praca od poniedziałku do piątku w systemie jedno zmianowym,

  • dobrą atmosferę pracy, wsparcie i profesjonalne szkolenie z zakresu wykonywanych zadań,

  • prywatne ubezpieczenie na zdrowie ENEL-MED oraz ubezpieczenie na życie,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 912390977