2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Chrzanów
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Planujesz dalszy rozwój kariery zawodowej w obszarze kadr i płac?

A może chcesz spróbować swoich sił w pracy w biurze rachunkowym?

Szukamy osoby pełnej pasji do pracy z liczbami i ludźmi, gotowej podjąć wyzwanie na stanowisku pracownika ds. kadr i płac.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje umiejętności będą cenione, a Twój rozwój zawodowy będzie priorytetem, to trafiłeś we właściwe miejsce! Aplikuj!

Zadania:

- rozliczanie klientów biura w zakresie kadr i płac

- naliczanie wynagrodzenia naliczanie zasiłków

- tworzenie umów dla pracowników zgłaszanie pracowników do ZUS

- tworzenie raportów do ZUS

-rozliczanie PPK

- sporządzanie ZUS DRA, PFRON, pit-11

Oczekujemy:

-min. 2-3 lata doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń na samodzielnym stanowisku

- znajomości Optima i Płatnik

- min. wykształcenie średnie mile widziane kursy kadrowe, płacowe znajomości przepisów prawa pracy oraz dotyczących naliczania wynagrodzeń, zasiłków umiejętności

- dobrej organizacji i planowania pracy

- duża dbałość o szczegóły umiejętność pracy w zespole z wykorzystaniem własnej inicjatywy

- bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 909267196