2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Kujawsko-pomorskie
  6. Kadry i płace - Chełmża
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik ds. kadrowo-płacowych

Lokalizacja

Chełmża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PPUH PLASTJAN SP.J. zatrudni pracownika w dziale księgowości, w specjalności kadr i płac.

Przyjmiemy osoby również świeżo po studiach lub szkołach kierunkowych.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych i pełnej dokumentacji kadrowo-pracowniczej

  • Obsługa procesów związanych z zatrudnieniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,

  • sporządzanie umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie zaświadczeń oraz innych dokumentów dotyczących zatrudniania i wynagrodzeń pracowników,

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułów umów o pracę, umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie deklaracji i formularzy związanych z rozliczaniem wynagrodzeń do ZUS, US, PPK,

  • bieżąca aktualizacja danych pracowników w systemie kadrowo-płacowym,

  • bieżąca obsługa spraw pracowniczych,

  • współpraca z działem księgowości.

Wymagania

  • znajomości prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych i ustawy o PPK,

  • bardzo dobra znajomości programu Excel, Word,

  • znajomość programu Płatnik,

  • znajomość programu Insert Gratyfikant– mile widziane,

  • dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

To oferujemy

  • spokojną atmosferę w rodzinnej firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia w ciągle rozwijającej się firmie,

  • elastycznie godziny pracy w zakresie od 7:00 do 16:00 – do uzgodnienia,

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich umiejętności.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na oferty agencji pośredniczych nie będziemy odpowiadać.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

 Dodatkowo informujemy:

 "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest firma PPUH PLASTJAN SP.J. z siedzibą w Chełmży (ul. Dworcowa 4b, 87-140 Chełmża). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne"

Lokalizacja

Chełmża,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Chełmża
ID: 830057538