2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Krępice
Marta
Dodane 03 maja 2024

Pracownik ds. kontroli jakości

Lokalizacja

Krępice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Wskutek dynamicznego rozwoju, działamy w ramach Międzynarodowego Koncernu Produkcyjnego Quickpack GmbH.

Opis stanowiska

  • Wyrywkowa kontrola jakości wyrobu gotowego, surowców i półproduktów.

  • Zgłaszanie reklamacji wewnętrznych i surowców oraz nadzór nad ich przebiegiem.

  • Realizacja bieżących zadań na potrzeby Działu (m.in. przygotowywanie i sprawdzanie protokołu z badań, wykorzystanie sprzętu pomiarowego zgodnie z przeznaczeniem).

  • Inicjowanie działań mających na celu poprawę jakości produkcji.

  • Sporządzanie raportów z wynikami jakościowymi.

  • Analiza danych jakościowych.

  • Nadzorowanie niezgodności, udział w audytach wewnętrznych.

  • Prowadzenie i dokumentowanie audytów wewnętrznych, wdrażanie działań korygujących, wdrażanie zmian w systemie zarządzania jakością w celu ciągłego doskonalenia systemu.

  • Praca w systemie zmianowym.

Wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Dyspozycyjność.

Mile widziani kandydaci

  • Posiadający umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywni i otwarci.

  • Doświadczeni w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

  • Potrafiący posługiwać się narzędziami kontrolno- pomiarowymi.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Lokalizacja

Krępice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krępice
ID: 685651947