2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Pomorskie
  6. Kontrola jakości - Gdańsk
  7. Kontrola jakości - Rudniki
Anna
Dodane 02 maja 2024

Pracownik ds. kontroli jakości

Lokalizacja

Gdańsk, Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

  • skrupulatność, dokładność

  • gotowość do nauki i zdobywania doświadczenia

  • dobra organizacja pracy własnej

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Obowiązki:

  • kontrola końcowa produktów (obwodów drukowanych PCB) przed wysłaniem do klienta

Oferujemy:

  • staranny proces wdrożenia dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości, do czasu samodzielnego przejęcia obowiązków,

  • umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy

  • codzienne wsparcie merytoryczne doświadczonych członków zespołu

  • premie świąteczne, nagrody od zysku i sprzedaży

  • dofinansowanie do karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie,

  • program poleceń pracowniczych

  • przestronny parking dla pracowników

  • dogodna lokalizacja umożliwiająca bezpośredni dojazd autobusem miejskim z Gdańska (linia 186)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Rudniki
ID: 873823779