2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Mielec
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik ds. maskowania części

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Gardner Aerospace to firma o ugruntowanej pozycji w branży lotniczej, zajmująca się produkcją części metalowych do przemysłu lotniczego.

Obecnie do naszej fabryki w Mielcu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Zadania:

  • Przygotowywanie detali przed i po procesie malowania,
  • Wykonywanie operacji zgodnie z dokumentacją techniczną.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dokładność i Precyzji,
  • Obsługi komputera,
  • Zdolności manualnych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • Chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 3-zmianowym,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej, w oparciu o standardy pracy w branży lotniczej,
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • Dodatkowe benefity (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, bony świąteczne).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Gardner – Aerospace Mielec Sp. z.o.o. ul. COP-u 7 39-300 Mielec danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Jeżeli przesyłasz w ramach swojej aplikacji informacje o swoim stanie zdrowia albo inne dane osobowe szczególnej kategorii*, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Gardner – Aerospace Mielec Sp. z.o.o. ul. COP-u 7 39-300 Mielec danych osobowych należących do szczególnych kategorii danych osobowych, które podaję z własnej inicjatywy".

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gardner – Aerospace Mielec Sp. z.o.o. ul. COP-u 7 39-300 Mielec.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji, do której się zgłosiłeś. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne lub wyrażając ją wprost - w odniesieniu do danych szczególnych kategorii; podanie tych dodatkowych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W innych rekrutacjach Twoje dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeżeli odpowiadasz na ogłoszenie w związku z poleceniem Cię przez pracownika Gardener – Aerospace Mielec Sp. z.o.o., Twoje imię i nazwisko przetwarzamy także w celu realizacji Programu "nagroda za polecenie" na podstawie Twojej zgody wyrażonej poprzez potwierdzenie polecenia Cię przez danego Pracownika Spółki. W końcu Twoje dane osobowe przetwarzamy dla celów ew. ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji, co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania realizowanego na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres realizacji procesu rekrutacji na wskazane stanowisko, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy od dnia otrzymania Twojej aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres realizacji procesu rekrutacji na wskazane stanowisko.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Nie podejmujemy zautomatyzowanych decyzji w oparciu o Twoje dane osobowe.

* dane osobowe szczególnych kategorii to dane ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych, dane genetyczne, dane biometryczne służące do jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej, dane dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 787859179