2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Janów
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik ds. nadzoru produkcji szklarniowej.

Lokalizacja

Janów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Umiejętności i wymagania:

Mile widziana znajomość podstaw produkcji roślin

oraz doświadczenie w gospodarstwie rolno-ogrodniczym.

Umiejętności komunikacyjne

Obsługa komputera, programów Exel i Word

Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

Nadzór nad przebiegiem prac dotyczących produkcji roślin.

Wynagrodzenie:

Do uzgodnienia

Mile widziane osoby dojeżdżające max do 40 km

Proszę o przesyłanie CV na aplikację OLX.

Lokalizacja

Janów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janów
ID: 909842963