2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ostrów Wielkopolski
Dodane 21 maja 2024

Pracownik ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Polkurier zatrudni Pracownika ds. obsługi klienta.

Miejsce pracy: Ostrów Wlkp.

Wynagrodzenie:

- okres wdrożeniowy: umowa zlecenie na okres wdrożeniowy 5000 zł brutto/miesiąc (umowa zlecenie), następnie umowa o prace na okres próbny (3 miesiące) 5000 zł brutto/miesiąc

- po okresie wdrożeniowym: umowa o pracę - podstawa: 5400 zł brutto/miesiąc + premie wynikowe

Doświadczenie:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Podstawowe obowiązki:

- telefoniczna i mailowa obsługa klienta w zakresie przesyłek kurierskich,

- kontakt z firmami przewozowymi oraz partnerami biznesowymi,

- przygotowywanie ofert handlowych oraz aktywne utrzymanie klienta.

Warunki zatrudnienia:

- pełny etat,

- okres wdrożeniowy - umowa zlecenie (1 miesiąc), następnie umowa o pracę,

- praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 8-16 lub 9-17,

- wynagrodzenie: podstawa + premia wynikowa,

- oferujemy szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.

Benefity:

- karta Multisport,

- prywatna opieka medyczna (darmowy dostęp do 20 specjalistów i darmowych badań specjalistycznych),

- rabaty dla pracowników na wysyłkę przesyłek kurierskich,

- wyjazdy i spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę poufności.

Informujemy, że z wybranymi kandydatami będziemy się kontaktować telefonicznie.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 917401115