2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Pszczyna
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik ds. obsługi klienta - Specjalista klasyfikacji złomu

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Cześć! Ostatnio zrobiło się u nas znacznie więcej pracy, żeby dalej poszerzać horyzonty, potrzebujemy wzmocnić zespół nowymi osobami. Skoro trafiłeś na nasze ogłoszenie, zachęcamy do przeczytania go do końca. Z niecierpliwością czekamy na kontakt z Tobą!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią pierwszą linie obsługi klienta na placu złomowym i wykonywanie prac fizycznych.

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami - zarówno klientów firmowych, jak i indywidualnych

  • Zarządzanie obsługą klientów na placu rozładunkowym:

    • Klasyfikacja złomu

    • Asystowanie przy rozładunku

    • Pomoc w sortowaniu materiałów

    • Utrzymywanie porządku po zakończeniu obsługi klienta

  • Przygotowywanie materiałów do wywozu

  • Wsparcie zespołu przy różnorodnych pracach pomocniczych, w zależności od bieżących potrzeb

  • I wiele innych obowiązków, zależnych od sytuacji

Mamy nadzieję, że dzięki tej roli będziesz mógł/mogła skoncentrować się na zapewnieniu najwyższej jakości obsługi i utrzymaniu sprawności operacyjnej naszego placu złomowego.

NASZE WYMAGANIA:

  • Poszukujemy osoby z doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi: komunikatywnej, życzliwej, pomocnej, opanowanej i kulturalnej. Priorytetem jest dla nas obsługa klienta na najwyższym poziomie.

  • Zdolność do szybkiego uczenia się i bystrość umysłu.

  • Uczciwość i rzetelność w działaniu.

  • Doświadczenie w pracy z klientem.

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego lub koparki będzie dodatkowym atutem.

  • Chęć do rozwoju i dalszej edukacji.

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zapraszamy do aplikowania.

W zamian za Twoje zaangażowanie w rozwój naszego biznesu oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełnej umowie o pracę od pierwszego dnia. Okres próbny trwa 1 miesiąc, po którym następuje umowa o pracę na czas nieokreślony.

  • Wynagrodzenie w wysokości 4800-5500 zł brutto. Kwota zależy od doświadczenia i kwalifikacji.

  • Dodatkowym źródłem zarobku są odzyski metali kolorowych. Polega to na separowaniu metali kolorowych od stali w złomie stalowym. Wypłacamy 35% wartości metalu kolorowego, zgodnie z naszym cennikiem podstawowym. Wysokość tego wynagrodzenia zależy od wielu czynników, takich jak natężenie pracy w danym okresie i produktywność zespołu. Łączna suma odzysku jest dzielona proporcjonalnie pomiędzy wszystkich członków zespołu, w ostatnim czasie to minimum dodatkowe 500 zł miesięcznie.

  • Premie świąteczne.

Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie atrakcyjna, serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Proces rekrutacji przebiega w kilku etapach:

  • Inicjalna, 5-minutowa rozmowa telefoniczna.

  • Jedna lub dwie rozmowy rekrutacyjne trwające około 1 godziny.

  • Preferujemy przeprowadzenie jednego odpłatnego dnia pracy próbnej, aby podjąć ostateczną decyzję o współpracy.

Jeżeli oferta brzmi dla Ciebie interesująco, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem. Odpowiemy na każdą aplikację w ciągu 5 dni, dostarczając informacje zwrotną.

Zachęcamy do aplikowania!

O NAS:

Nasza firma istnieje od 2019r. i zajmuje się skupem, sprzedażą i przerobem złomu metali, podstawianiem kontenerów na odpady oraz ich transportem.

Jesteśmy ambitnymi i uśmiechniętymi ludźmi, nastawionymi na uczciwą oraz przyjazną obsługę naszych kontrahentów oraz klientów indywidualnych i takiej osoby szukamy do swojego grona.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie: ZLOMNICA PL oraz Facebooku.

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 905906763