2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik ds. obsługi klienta / zwrotów konsumenckich

Wynagrodzenie

3 300 - 3 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Specjalizujemy się w sprzedaży outletowej odzieży,obuwia popularnych marek.

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. obsługi klienta / zwrotów konsumenckich.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klienta drogą mailową oraz telefoniczną

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami

  • Udzielanie klientom informacji na temat asortymentu,

  • Zestawienia, raporty, wyceny

  • Weryfikacja zwrotów dokonanych przez klientów sklepu

  • Wystawianie faktur oraz korekt do faktur.

  • Wykonywanie zwrotu środków pieniężnych

  • Poprawianie opisów ofert

  • Przygotowywanie i dodawanie produktów, nadzór nad dodanymi produktami oraz ich wznawianie/duplikowanie

  • Weryfikacja dodawanych produktów

  • Monitoring rynku, konkurencji i trendów w branży

  • Nadzór nad stanami magazynowymi

  • Dbanie o stanowisko pracy

  • Kontrolowanie i raportowanie wykonanych zwrotów

OCZEKUJEMY:

  • kreatywności, entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane czynności;

  • umiejętności współpracy w zespole;

  • wysoka motywacja do pracy

  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz terminowość

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (przeprowadzamy szkolenie wdrażające )

  • znajomość pakietu Microsoft Office

  • umiejętność tworzenia opisów przedmiotów

  • status studenta będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • uczciwe wynagrodzenie;

  • pracę w miłym zespole

  • rabat pracowniczy na oferowane produkty

  • stałą pracę

  • rozwój branży

  • przeprowadzenie szkolenia przy podjęcia stanowiska

Lokalizacja: Lublin.

Kontakt przez olx.

Proszę przesyłać CV przez olx.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 765159452