2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Wierzbin
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik ds. obsługi płatności w Hurtowni drzwi i bram

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wierzbin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki

  • Monitoring płatności

  • Wysyłanie powiadomień o terminie płatności

  • Egzekwowanie przeterminowanych należności

  • Telefoniczna obsługa kontrahentów

  • Współpraca z działami obsługi klienta i działem księgowym

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office w szczególności programu Excel

  • Samodzielność

  • Odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne szkolenia

  • Praca w godzinach 8-16

  • Parking na terenie firmy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Pracę w zgranym, współpracującym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

O nas

BezpieczneDrzwi.pl to rodzinna firma, która od 17 lat zajmuje się hurtową sprzedażą stolarki budowlanej: drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz bram garażowych.

Nasz obszar działania obejmuje teren całej Polski.

Poza Centralą posiadamy 3 oddziały regionalne: w Białymstoku, Rzeszowie oraz Pruszczu Gdańskim.

Lokalizacja

Wierzbin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wierzbin
ID: 911024237