2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Żory
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik ds. obsługi sklepu internetowego i obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jelux Polska Sp. z o.o.

www.sklep.jelux.pl

Pracownik ds. Obsługi Sklepu Internetowego i Obsługi Klienta

O nas:

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży wędliniarskiej, mającą swoją siedzibę w Żorach. W naszym sklepie stacjonarnym i internetowym dla klienta detalicznego, specjalizujemy się w sprzedaży osłonek naturalnych, białkowych, poliamidowych, przypraw oraz akcesoriów potrzebnych do wędliniarstwa, serowarstwa i przetwórstwa domowego. Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika do obsługi sklepu internetowego.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa infolinii sklepu internetowego.

  • Przyjmowanie zamówień telefonicznych.

  • Poszerzanie bazy klientów b2b.

  • Rozpatrywanie reklamacji.

  • Odpisywanie na maile klientów, obsługa zapytań na allegro, obsługa czatu na sklepie.

  • Oddzwanianie do klientów którzy pozostawią numer na stronie internetowej.

  • W czasie mniejszego ruchu, poszukiwanie nowych produktów do poszerzenia asortymentu.

  • Zarządzanie ofertą produktową na marketplace (Allegro. sklep internetowy)

  • Aktualizowanie ofert produktowych ( opisów, parametrów, zdjęć) tworzenie ofert, zestawów rabatowych, kuponów.

  • Aktualizowanie ofert na platformie sklepu

  • Komunikacja z klientami - obsługa zamówień, odpowiadanie na maile i telefony

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,

  • Duży stopień samodzielności i odpowiedzialności,

  • Pracę biurową stacjonarną, w dni robocze, w godzinach biznesowych 8:00-16:00,S

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Zniżki na firmowe produkty i nie tylko.

Wymagania:

  • Chęci do pracy,

  • Chęci do nauki nowych umiejętności oraz przyswajania wiedzy,

  • Otwartość i dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • Umiejętność precyzyjnego formułowania i przekazywania informacji,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Samodzielność, uczciwość, inicjatywa

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Bardzo dobra umiejętność poruszania się w internecie

  • Doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych i programów - Baselinker mile widziane

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do klienta.

  • Umiejętność pisania poprawnych językowo i kulturalnych e-maili oraz tekstów

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość podstaw grafiki komputerowej.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.

Jeśli jesteś zainteresowana/ny , czekamy na Twoje CV!

Dołącz do naszego zespołu i zdobywaj z nami nowe doświadczenia.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 863938860