2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Pracownik ds. przygotowywania/wprowadzania odzieży outlet do systemu.

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Specjalizujemy się w sprzedaży outletowej odzieży,obuwia popularnych marek.

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. przygotowywania/wprowadzania odzieży outlet do systemu magazynowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wprowadzanie produktów do węwnętrznego systemu magazynowego,
  • bieżąca administracja sklepem m.in. aktualizacja produktów
  • tworzenie opisów zgodnie z wytycznymi sklepu.
  • przygotowywanie i dodawanie produktów, nadzór nad dodanymi produktami oraz ich wznawianie/duplikowanie
  • weryfikacja dodawanych produktów
  • monitoring rynku, konkurencji i trendów w branży
  • nadzór nad stanami magazynowymi
  • dbanie o stanowisko pracy
  • kontrolowanie i raportowanie dodanych produktów

OCZEKUJEMY:

  • kreatywności, entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane czynności;
  • umiejętności współpracy w zespole;
  • wysoka motywacja do pracy
  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz terminowość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (przeprowadzamy szkolenie wdrażające )
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność tworzenia opisów przedmiotów
  • status studenta będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • uczciwe wynagrodzenie;
  • naukę zawodu Specjalisty ds. sprzedaży
  • pracę w miłym zespole
  • rabat pracowniczy na oferowane produkty
  • stałą pracę
  • rozwój branży
  • przeprowadzenie szkolenia przy podjęcia stanowiska

Lokalizacja: Lublin.

Kontakt przez olx.

Proszę przesyłać CV przez olx.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 702041551