2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mszczonów
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik ds. Relacji z Podwykonawcami

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dołącz do firmy, która od ponad 50 lat wyznacza kierunek rozwoju logistyki na świecie i sprawdź, jak pracują #Zawodowcy!

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i aktualizacja materiałów szkoleniowych niezbędnych do wdrożenia podwykonawców i kierowców do realizacji usług transportowych w standardzie FM Logistic.

  • Prowadzenie szkoleń. Dbałość o odpowiedni poziom wyszkolenia, znajomość procedur i wymagań obowiązujących podwykonawców realizujących usługi dla FM Logistic.

  • Dokumentowanie szkoleń, sporządzanie raportów i analiz dotyczących obszaru szkoleń.

  • Dbałość o kompletność i aktualizację dokumentacji i danych podwykonawców.

  • Budowanie pozytywnych relacji oraz bieżąca komunikacja i współpraca z podwykonawcami oraz działami wewnętrznymi FM Logistic.

  • Bieżące wyjaśnianie pojawiających się anomalii.

  • Udział w spotkaniach z podwykonawcami w zakresie współpracy.

  • Zgłaszanie oraz aktywny udział we wdrożeniu projektów lojalnościowych, programów benefitów, projektów/usprawnień informatycznych.

Wymagania:

  • Znajomość procesów transportowych.

  • Znajomość Excel i Power Point.

  • Zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy.

  • Prawo jazdy kat. B; dyspozycyjność (przewidywana praca zmianowa 06:00 - 14:00 oraz 12:00 - 20:00).

Mile widziane

  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych oraz prowadzeniu szkoleń.

Oferujemy:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 909634372