2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Bałuty
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik ds. Rozliczeń Szpitala

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik ds. Rozliczeń

Miejsce pracy: ul. Szparagowa 10 (Szpital Salve)

Twoje obowiązki:

  • Zapewnienie poprawności prowadzenia dokumentacji medycznej szpitala w sposób spełniający wymagania obowiązujących przepisów prawnych i uregulowań wewnętrznych

  • Monitorowanie i stosowanie pojawiających się ustaw i rozporządzeń Ministra Zdrowia w sprawach rodzajów, zakresów i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania

  • Rozliczanie świadczeń, przygotowanie dokumentacji medycznej zgodnie z wytycznymi

  • Współpraca z personelem medycznym w celu uzupełnienia braków w dokumentacji

  • Archiwizowanie dokumentacji i przygotowanie dokumentacji medycznej do udostępnienia organom i osobom uprawnionym

  • Monitorowanie i prowadzenie kolejek oczekujących

  • Udział w sporządzaniu analiz statystycznych i prowadzenie statystyki medycznej

  • Współpraca z pracownikami biura Salve w zakresie sprawozdawczości i rozliczeń

  • Monitorowanie i redagowanie pism urzędowych

  • Nadzór i realizacja zadań wynikających z prowadzenia kart urodzeń

  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu procedur akredytacyjnych oraz analiz akredytacyjnych

  • Rozliczanie budżetów, przychodów i kosztów Szpitala

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra znajomość pakietu Ms-Office, szczególnie Excel

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku lub w rejestracji Przychodni, Szpitala (minimum 2 lata)

  • Znajomość któregokolwiek programów: Portalu Świadczeniodawcy, mMedica, program szpitalny, CBE, SIMP, panel rejestracyjny, PPS, Zoho, Kam-Soft, AMMS, Clinin-med

  • Znajomość programów służących do rozliczeń NFZ

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu

  • Świetna organizacja pracy

  • Zdolności analityczne

Mile widziane:

  • Znajomość i umiejętność korzystania z procedur ICD 9 i ICD 10 oraz grup rozliczeniowych JGP

  • Znajomość aktów prawnych i zagadnień związanych z dokumentacją medyczną w tym Rozporządzenia MZ z dn. 6.04.2020 w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania.

  • Znajomość zagadnień z zakresu jakości.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy

  • Dostęp do karty sportowej (dla Ciebie i dla Twoich bliskich – na preferencyjnych warunkach), ubezpieczenia grupowego

  • Premie oparte o realizację indywidualnych celów wypłacane w systemie kwartalnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji

  • Możliwość korzystania z finansowania lub dofinansowania szkoleń oraz kursów zawodowych

  • Spotkania integracyjne i akcje charytatywne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 910828123