2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kościan
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik ds sprzedaży kostki brukowej, materiałów budowlanych

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Hurtownia MASBUD zatrudni pracownika ds sprzedaży kostki brukowej, materiałów budowlanych i opału.

Zadania:

- obsługa klientów firmy - analiza potrzeb klientów

- fachowe doradztwo dla naszych klientów

- przygotowywanie ofert handlowych - prowadzenie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- znajomość obsługi komputera

- dobra organizacja pracy

- zaangażowanie

- umiejętność nawiązywania kontaktów - wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- pracę w ambitnym, kreatywnym i pozytywnie nastawionym zespole

- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego

Miejsce pracy Kościan

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 914126857