2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik ds. technicznych

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Bydgoski Park Przemysłowo - Technologiczny Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • prace konserwacyjne związane z technicznym utrzymaniem obiektu

  • nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń

  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji

  • realizacja planu przeglądów zgodnie z obowiązującym harmonogramem

  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

  • wykonywanie drobnych prac tj.: bieżące naprawy elektryczne, mechaniczne, ślusarskie, budowlane itp.

  • bieżący zakup niezbędnych materiałów zw. z technicznym utrzymaniem obiektu

  • dbanie o porządek na terenie obiektu

Oczekujemy

  • wykształcenie techniczne  mile widziane elektryczne

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (tj.: znajomość instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych,

    wentylacyjnych , wykonywanie pracy jako technik obiektu, konserwator, elektryk)

  • ważne uprawnienia  z zakresu SEP do 1 kV  (mile widziane uprawnienia D oraz uprawnienia SEP E2) lub chęć podnoszenia kwalifikacji w tym zakresie

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • dokładność, skrupulatność, terminowość

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • współpraca i wsparcie zespołu,

  • przyjazna atmosfera,

  • możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych,

  • równoważny czas pracy,

  • dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatna opieka medyczna,

  • parking dla pracowników,

  • dofinansowanie wypoczynku.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. z siedzibą w: Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 777279351