2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Julinek
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik ds. Utrzymania czystości obiektu Julinek Park

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Julinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PRACOWNIK DS. UTRZYMANIA CZYSTOŚCI OBIEKTU JULINEK PARK

Opis stanowiska

- sprzątanie pokoi i powierzchni na terenie Julinek Park

- sprzątanie powierzchni biurowych

Wymagania

- dyspozycyjność

- dokładność i samodzielność

- dbanie o estetyczny wygląd kompleksu

Oferujemy

- pracę na umowę zlecenia (po okresie próbnym - umowa o pracę)

- miłą atmosferę pracy

Czekamy na Ciebie!

Tel. 22 611 61 16

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Julinek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Julinek
ID: 910802384