2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bezrzecze
Malwina
Dodane 01 maja 2024

Pracownik ds wsparcia produkcji i obsługi zamówień

Lokalizacja

Bezrzecze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna z branży dekoracji okiennych poszukuje kandydatki na stanowisko pracownik ds wsparcia produkcji i obsługi zamówień.

Wymagania :

  • sprawna obsługa komputera, pakiet office w tym umiejętność posługiwania się arkuszem Excel na bardzo dobrym poziomie

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu

  • komunikatywność

  • otwartość na nowe wyzwania

Obowiązki :

  • praca pon-pt 6-14

  • codzienny wydruk zleceń i dostarczenie ich na produkcję

  • współpraca z działem reklamacji i zwrotów

  • współpraca z działem obsługi klienta

  • administracyjna pomoc dla kierownika produkcji

  • wsparcie administracyjne innych działów

Oferujemy :

  • po okresie próbnym umowa o pracę pełny etat

  • pakiet świadczeń socjalnych (LuxMed, Multisport,Ubezpieczenie grupowe)

  • przyjazną nowoczesną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju i awansu

  • stabilne miejsce zatrudnienia

  • atrakcyjne dni i godziny pracy

Lokalizacja

Bezrzecze,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Bezrzecze
ID: 914167694