2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Bielsko-Biała
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik ds. zakupów

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracodawcą jest międzynarodowa firma, posiadająca oddział w Bielsku – Białej, świadcząca profesjonalne usługi z zakresu utrzymania ruchu, projektowania i budowy maszyn oraz urządzeń dla przemysłu, głównie dla branży lotniczej i automotive. W chwili obecnej zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji na wolne stanowisko:

 PRACOWNIK DS. ZAKUPÓW

 Zadania:

Wyszukiwanie dostawców i składanie zapytań ofertowych zgodnie wytycznymi i specyfikacją techniczną (komponenty do budowy maszyn i urządzeń)

Analiza techniczna i ekonomiczna ofert

Negocjowanie warunków handlowych i terminów dostaw

Przygotowywanie i składanie zamówień

Monitorowanie dostaw

Administrowanie dokumentami zakupu, akceptacja faktur zakupowych

Rozwijanie bazy dostawców w kraju i zagranicą – wyszukiwanie nowych producentów, ocena, nawiązywanie współpracy, przygotowywanie zapytań ofertowych, negocjowanie warunków zakupu

Prowadzenie relacji biznesowej i współpracy ze stałymi dostawcami, renegocjowanie umów i warunków handlowych

Szukanie rozwiązań w sytuacji problemowej (opóźnienie dostawy, pomyłka, niska jakość lub niezgodność z zamówieniem, itp.)

Obsługa procesu zwrotów, reklamacji

Oczekiwania:

Łatwość uczenia się i rozumienia nowych zagadnień

Zdolności negocjacyjne

Duża samodzielność

Bardzo dobra organizacja własnej pracy

Skrupulatność, dokładność

Umiejętność ustalania priorytetów w sytuacji presji czasu

Łatwość nawiązywania kontaktu i współpracy z innymi

Ukierunkowanie na cel

Umiejętność pracy w zespole

Chęć poszerzania swoich kompetencji

Dobra znajomość języka angielskiego

Praktyczna znajomość pakietu Office, łatwość uczenia się obsługi nowych programów i aplikacji

Sprawność w wyszukiwaniu informacji w internecie

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

 Oferujemy:

Pełną codziennych wyzwań pracę, w miłej atmosferze i w zgranym zespole

Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego

Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku

Umowę o pracę i stałe zatrudnienie

Komfortowe warunki pracy w nowym biurze, dobrej jakości narzędzia

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 910827176