2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gorzów Wielkopolski
Dodane 01 maja 2024

Pracownik DUR – Elektryk / Mechanik w WITPOL Sp. z o.o.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WITPOL Sp. Z o.o. poszukuje pracowników  ( kobiet i mężczyzn ) na stanowisko:

 Pracownik działu utrzymania ruchu – Elektryk / Mechanik

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

 - Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

- Bieżąca naprawa maszyn i usuwanie awarii

- Terminowa realizacja przeglądów i konserwacji.

- Raportowanie, prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonanych prac.

- Optymalizacja parametrów ustawień maszyn

 Wymagania:

 - Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym

- Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

- Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych

- Wszechstronne umiejętności z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

- Wysoka motywacja do pracy

- Sumienność i zdyscyplinowanie

 Dodatkowym atutem będą:

 - Uprawnienia energetyczne G1, G2, G3

- Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

 Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

- świadczenia dla pracowników

- miłą atmosferę pracy

Rozpatrywane będą również kandydatury osób bez doświadczenia zawodowego, a z wykształceniem kierunkowym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

 Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WITPOL Sp. z o. o. z siedzibą w Stodzewie,

 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

 3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji

 4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

 5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

 6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

 7) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 902822747