2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 01 maja 2024

Pracownik działu administracji

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma Libre Interior + Design świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania wnętrz. Od projektu technicznego poprzez wizualizację do wyposażenia wraz z koordynacją projektu. Jesteśmy ekspertami we wszystkich aspektach projektowania wnętrz.

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz, produkcji i dystrybucji wyposażenia i wykończenia wnętrz. Dzięki wieloletniej współpracy z profesjonalnymi producentami oferujemy produkty najwyższej jakości. Poszukujemy osób, które tak samo jak my kochają tworzyć wnętrza, aby dołączyły do nas i razem z nami rozwijały firmę.

www.libredesign.eu/

Projekty wnętrz, które wychodzą spod naszej ręki to połączenie funkcjonalności i ponadczasowości z wysokim poziomem estetycznym. Każdy projekt - zarówno przestrzeni prywatnej, jak i publicznej - powstaje w zgodzie z kompromisem pomiędzy oczekiwaniami naszych klientów a naszym postrzeganiem przestrzeni. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas projekty podnosiły jakość codziennego użytkowania i dawały poczucie komfortu. Staramy się, aby dobór materiałów i estetyka we wnętrzu podkreślały indywidualizm. Potrafimy zaprojektować wnętrza, które są funkcjonalne, ponadczasowe i wykorzystują całą dostępną przestrzeń. Wiedza zdobyta podczas studiów, a także jej późniejsze zastosowanie w projektach, pozwoliło nam wypracować niepowtarzalny styl. Honorujemy klasyczne i ponadczasowe rozwiązania, ale łączymy je z najnowszymi trendami w naszej pracy.

Każdy projekt to proces, który rozpoczyna się od rozmowy z klientem, aby poznać jego oczekiwania i nadać mu niepowtarzalny charakter. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlatego chcemy zaprosić do naszego zespołu wyjątkową i indywidualną osobę.

poszukuję:

Specjalisty ds. administracji i zaopatrzenia

Twój zakres obowiązków

·        Dbanie o przepływ informacji w kontaktach z pracownikami

·        Odpowiedzialność za obieg dokumentacji wewnętrznej, koordynowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, współpraca z dostawcami.

·        Przygotowywanie dokumentów, zestawień, ofert exel.

·        Współpraca z innymi działami firmy oraz wsparcie tych działów

·        Współpraca i dbanie o wysoką jakość komunikacji między firmą, klientami i partnerami;

·        Koordynowanie spotkań i obsługa przyjmowanych gości;

·        Organizacja zaopatrzenia firmowego

·        Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

·        Wykształcenie minimum średnie;

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

·        Bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

·        Samodzielność, punktualność i dyskrecja,

·        Umiejętność pracy w zespole,

·        Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·        Czynne prawo jazdy kat.B

·        Dyspozycyjność, praca w godzinach 6/7/8-14/15/16,

Mile widziane

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy biurowej

·        Znajomość branży remontowej/ budowlanej/restauracyjnej.

Oferujemy

·        Świadczenia pracownicze, benefity

·        Stabilna praca

·         Możliwość rozwoju finansowego

·         Elastyczne godziny pracy

·        Nagrody finansowe

·        Telefon służbowy/komputer

·        Parking bezpośrednio przy miejscu pracy

·         Wysokiej jakości szkolenia

·        Kawa na miejscu

·        Zniżki dla pracowników

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 912365224