2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Włochy
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik działu Call Center ds. Przesyłek Kurierskich

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce pracy: Warszawa, Działkowa 121

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i realizacja planów sprzedaży
  • Sprzedaż telefoniczna
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów
  • Negocjacje handlowe
  • Stałe poszerzanie bazy Klientów oraz opieka nad obecnymi klientami na każdym etapie współpracy
  • Prowadzenie bazy danych oraz tworzenie raportów
  • Praca stacjonarna

Nasze wymagania:

  • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych

To oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym i prowizyjnym
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet szkoleń
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy
  • Dobrą atmosferę w pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 908904043