2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wysokie Mazowieckie
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik działu części zamiennych export | Serwis EUROMILK

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy: Pracownika działu części zamiennych export

Wymiar pracy: Pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa finalnego Dealera

  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientem

  • Doradztwo klientowi w zakresie części zamiennych raz przygotowywania ofert

  • Przyjmowanie zamówień i ich obsługa

NASZE WYMAGANIA:

· znajomość języka angielskiego (mile widziany niemiecki, hiszpański, inne)

· Doświadczenie w branży Agro ( mile widziane)

· Doświadczenie w dziedzinie eksportu

· Dobra znajomość Obsługi komputera

· Komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, umiejętności analityczne

OFERUJEMY:

· Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej na rynku AGRO na podstawie umowy o pracę.

· Możliwość rozwoju zawodowego

· Atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie,

Podlaskie

Podlaskie, Wysokie Mazowieckie
ID: 884598515