2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Tarczyn
Aleksandra
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik działu części zamiennych TT-Thermo King / Tarczyn

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszej siedziby w Grzędach poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik działu części zamiennych

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa magazynu części zamiennych

  • przyjmowanie i wydawanie części do i z magazynu

  • zamawianie części u dostawców  prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • pilnowanie i uzupełnianie stanów magazynowych

  • dbałość o porządek w magazynie

  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami firmy

  • tworzenie zestawień Excel na potrzeby przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej

  • umiejętność korzystania z programów MS Office

  • umiejętność pracy w zespole  dobra organizacja pracy

  • podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na obsługę wózków widłowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatna opieka medyczna

  • pracę w prężnym zespole, pod szyldem uznanej międzynarodowej marki

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 904591013