2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Piaseczno
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik działu finansowego, księgowego, administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą internetową AGD poszukuje pracownika administracyjno-biurowego do wsparcia w księgowości, wystawiania faktur, pilnowania obiegu dokumentów.

Siedziba firmy znajduje się w Piasecznie przy ul. Kineskopowej (Centrum logistyczne Celtic Park).

Poszukujemy ambitnej osoby, zdyscyplinowanej, samodzielnej, kreatywnej i zorganizowanej.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rejestrów VAT zgodnie z stosownymi przepisami

  • sporządzanie sprawozdań

  • przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, PIT do urzędu skarbowego

  • uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków,

  • kontrola dokumentów pod względem formalno-prawnym oraz księgowym,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych wszelkie inne prace w dziale księgowości.

Oczekujemy:

-min. 2-letniego doświadczenia w księgowości

-wykształcenia ekonomicznego, mile widziane w obszarze rachunkowości,

-praktycznej znajomości zasad rachunkowości i ustaw podatkowych,

-bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności znajomości MS Excel

- zaangażowania w wykonywane obowiązki i chęci do pracy

- pozytywnego nastawienia, kreatywności

- dobrej organizacji pracy (ustalanie priorytetów) i samodzielności w wykonywaniu obowiązków

- umiejętności rozwiązywania problemów

- odpowiedzialności za powierzone działania

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę B2B – jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy

- duże możliwości rozwoju

- odpowiednio wyposażone stanowisko biurowe

- pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez formularz olx.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 913968760