2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Rogowiec
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik działu finansowo-księgowego

Lokalizacja

Rogowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Szczercowie jest prężnie rozwijającym się producentem naczep i przyczep ciężarowych na indywidualne zamówienie klienta.

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy:

PRACOWNIK DZIAŁU FINANSOWO-KSIĘGOWEGO

Miejsce pracy: Rogowiec

Jeśli posiadasz:

  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • Samodzielność, dokładność, terminowość

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w systemie Comarch ERP XL

Powierzymy Ci następujące zadania:

  • Wprowadzanie faktur kosztowych do system Comarch ERP XL

  • Wprowadzanie faktur zagranicznych

  • Weryfikacja poprawności danych na dokumentach FV

  • Zapewnianie sprawnego obiegu dokumentów między oddziałami firmy, monitorowanie obiegu dokumentów, kontrola kompletności faktur

  • Weryfikacja i rozliczanie płatności odbiorców

  • Rozliczanie płatności do dostawców

  • Wprowadzanie wyciągów bankowych

  • Przygotowanie zestawień dokumentów do Intrastatu (import i export)

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Rozliczanie produkcji na kontach księgowych

 A w zamian oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Przygotowanie i przeszkolenie z zakresu wykonywanych czynności

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dołączyć do naszej załogi, aplikuj!

Prześlij nam swoje CV za pomocą OLX. Zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W treści oferty prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P. EMTECH SP. Z O.O. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Rogowiec,

Łódzkie

Łódzkie, Rogowiec
ID: 914098547