2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sosnowiec
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik działu handlowego

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Nie

Jeśli szukasz zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, jesteś dyspozycyjny i zaangażowany, dobrze czujesz się w pracy zespołowej, potrafisz sprawnie posługiwać się narzędziami warsztatowymi – sprawdź to ogłoszenie i wyślij nam swoje CV!

Obowiązki na stanowisku pracownika działu handlowego:

• aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie relacji handlowych;

• przygotowywanie ofert oraz zamówień sprzedaży nowych nadwozi samochodowych

• współpraca z producentami pojazdów oraz wyposażenia dodatkowego;

• efektywna sprzedaż nadwozi w tym realizacja celów sprzedażowych;

• prowadzenie negocjacji handlowych;

Nasze wymagania:

• doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego;

• znajomości branży motoryzacyjnej;

• umiejętności sprzedażowych i interpersonalnych;

• wysokiej kultury osobistej;

• zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów

• swobody w posługiwaniu się komputerem oraz znajomości pakietu Office.

• wykształcenie techniczne (będzie dodatkowym atutem)

• znajomość AutoCAD (będzie dodatkowym atutem)

Co oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej

• atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia

• perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia z zakresu sprzedaży, negocjacji, znajomości produktu)

• niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy do przesłania CV również drogą pocztową na adres NADWOZIA-PARTNER S.A., ul. Jedności 50, 41-218 Sosnowiec. Z kandydatami kontaktujemy się telefonicznie po zapoznaniu z CV.

Prosimy, aby każda aplikacja zawierała następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani wzięciem udziału w innych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez firmę NADWOZIA-PARTNER S.A. prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NADWOZIA-PARTNER S.A. w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem Danych Osobowych jest NADWOZIA-PARTNER S.A., ul. Jedności 50, 41-218 Sosnowiec. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne (jednak niezbędne do realizacji w/w celu)). Każdej osobie, która przesłała swoje dane, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 786375853