2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
Dodane 11 kwietnia 2024

pracownik działu handlowego

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy pracownika działu handlowego

Wymagania:

•   dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych,

•   odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy,

•   komunikatywność,

•   min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

•   mile widziana znajomość programu Corax

Zakres obowiązków:

•   przyjmowanie zamówień od klienta,

•   wystawianie faktur sprzedaży,

•   obsługa  klientów detalicznych i hurtowych,

•   bieżące prowadzenie dokumentacji (zakupowej oraz sprzedażowej)

Praca w systemie II zmianowym.

Oferujemy stałe zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia..

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 910991827