2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Masłomiąca
Dodane 16 kwietnia 2024

pracownik działu handlowego

Lokalizacja

Masłomiąca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Mipromet to firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji zawiesi i osprzętu do podnoszenia ładunków. Na rynku krajowym działamy od 1992 r. Nasza siedziba znajduję ok. 8 km od Krakowa, w gminie Michałowice.

Obecnie należymy do wiodących producentów urządzeń dźwignicowych w kraju. Jednym z czynników, dzięki którym osiągnęliśmy sukces w tej branży jest wiedza oraz zaangażowanie naszych pracowników. Innowacyjne rozwiązania, ale przede wszystkim doświadczenie naszego zespołu zdecydowanie stanowią naszą przewagę.

Aktualnie poszukujemy pracownika do naszego działu handlowego

Obowiązki:

  • obsługa klienta oraz bieżących zamówień;

  • przygotowywanie ofert oraz finalizacja sprzedaży;

  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej;

  • pozyskiwanie nowych klientów;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Wymagania:

  • uczciwość, zaangażowanie oraz komunikatywność;

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;

  • samodzielność przy realizacji powierzonych zadań;

  • wykształcenie minimum średnie;

  • doświadczenie w sprzedaży;

  • mile widziana znajomość ERP;

  • znajomość Excel będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole;

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • niezbędnie narzędzia pracy;

  • wewnętrzne szkolenie wdrażające;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia wiedzy i nowych doświadczeń;

  • miłą atmosferę

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV lub zadzwoń w godzinach 8-16 (pn-pt)

Lokalizacja

Masłomiąca,

Małopolskie

Małopolskie, Masłomiąca
ID: 912209547