2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 09 maja 2024

Pracownik działu handlowego do hurtowni budowlanej w Opolu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zapraszamy do złożenia aplikacji do Best Materiały Budowlane Sp. z o.o.

na stanowisko: Pracownik działu handlowego

Zadania:

·         bieżąca obsługa klienta polegająca na sprzedaży materiałów budowlanych

·         doradztwo z zakresu zastosowania materiałów budowlanych oraz sporządzanie ofert dla klienta

·         ewidencjonowanie sprzedaży w systemie magazynowo-sprzedażowym (wystawianie faktur, paragonów, zwrotów itp.)

·         przyjmowanie płatności (gotówka, terminal płatniczy itp.)

·         wystawianie dokumentów magazynowych (wydania zewnętrzne, przyjęcia magazynowe itp.)

·         opieka nad powierzoną grupą towarową  (zamawianie towarów u dostawców, przyjęcia na stan magazynowy, kontrola stanów magazynowych, cenniki, warunki, inwentaryzacja)

Czym charakteryzuje się to stanowisko?

·         sprzedawca w hurtowni branży budowlanej musi być osobą kontaktową, pogodną, z poczuciem humoru,

·         musi wykazywać się wiedzą z zakresu zastosowania materiałów budowlanych lub w szybkim tempie umieć wyszukać wymaganych przez klienta informacji

·         musi być osobą konkretną i zaangażowaną, ponieważ klienci branży budowlanej często wymagają natychmiastowych czynności lub działań

·         musi być osobą elastyczną, która w sytuacjach stresowych potrafi znaleźć odpowiednie rozwiązanie

·         musi być osobą uczciwą i odpowiedzialną: powierzamy jej sporą odpowiedzialność za sprzedaż do klientów oraz przyjmowanie od nich gotówki

W jakim zespole będziesz pracować?

·         praca na dziale handlowym hurtowni stacjonarnej, gdzie pracuje ok. 10 osób

·         praca w zgranym zespole, gdzie każdy odpowiada za określony zakres

·         praca wg grafiku w dziale, godziny ogólne pracy hurtowni pon-pt: 7-17, sob: 7-12

·         możliwe nadgodziny

Wymagania:

·         doświadczenie w sprzedaży

·         znajomość branży budowlanej i asortymentu budowlanego

·         znajomość obsługi systemów magazynowo- sprzedażowych (pojęcie ogólne, bez wskazania konkretnego producenta)

·         biegła obsługa komputera+ pakiet MS Office

·         wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

·         umowa i pracę na pełny etat

·         pakiet świadczeń pracowniczych (ubezpieczenie grupowe+ pakiet medyczny)

·         spotkania integracyjne (spotkania, szkolenia, wycieczki)

kim jesteśmy?

Jesteśmy hurtownią budowlaną działającą w branży od ponad 16 lat. Sprzedajemy materiały budowlane w bardzo szerokim zakresie. Nasza firma jest znana z fachowości i profesjonalnej obsługi klienta, co sprawia, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów. Koniecznie sprawdź nasze opinie ;)

Co robimy?

Na co dzień zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych w różnych kanałach dystrybucji: obsługa firm wykonawczych, klientów indywidualnych, obsługa inwestycji, redystrybucja, sprzedaż zagraniczna oraz sprzedaż internetowa.

Od początku naszej działalności stawiamy na innowacyjność, fachowość, wiedzę i ciągłą poprawę naszych usług. Dzięki temu jesteśmy nie tylko liderem w branży, ale również miejscem, w którym pracownicy mogą się rozwijać i realizować zawodowo.

Jesteśmy zgranym (jeszcze młodym:) ) zespołem, gdzie panuje atmosfera współpracy i zaufania. Cenimy sobie zaangażowanie i kreatywność naszych pracowników, dlatego stwarzamy warunki sprzyjające rozwojowi osobistemu i zawodowemu każdego członka naszej ekipy. Więcej informacji na temat naszego zespołu znajdziesz na naszych profilach social media :)

Jeżeli pasujesz do powyższego opisu, zapraszamy na pokład :)

Zgłoszenia CV wraz ze zdjęciem

prosimy przesyłać przez serwis olx

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 647854710