2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Racibórz
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik działu handlowego / przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SUNEX S.A. jest czołowym producentem rozwiązań w dziedzinie techniki grzewczej w Europie. Stawiamy na doskonałą jakość. Współpraca nawiązana z gronem polskich i zagranicznych dostawców pozwala na zastosowanie najnowszych materiałów i rozwiązań w dziedzinie produkcji kompletnych systemów grzewczych.

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zajmująca się energią odnawialną  poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Racibórz ul. Piaskowa 7

Opis stanowiska pracy:

  • realizacja procesu sprzedaży;

  • poszukiwanie i obsługa klientów;

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami

  • przygotowywanie ofert handlowych;

  • prowadzenie korespondencji handlowej oraz negocjacji z klientem;

  • realizacja wyznaczonych celów oraz sporządzanie raportów i analiz dotyczących osiągniętych rezultatów;

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka  angielskiego lub niemieckiego;

  • umiejętność obsługi komputera (m.in.: Excel, Word i poczta e-mail);

  • prawo jazdy kat. B;

  • zdolności negocjacyjne i analityczne;

  • duża samodzielność w działaniu;

  • komunikatywność, dyspozycyjność, zaradność, pewność siebie;

  • mile widziane doświadczenie w dziale handlowym w sprzedaży;

Oferujemy:

·           pracę w stabilnej firmie na odpowiedzialnym stanowisku

·           zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·           możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

·           możliwość dodatkowych dni wolnych za brak absencji chorobowej

·           możliwość ubezpieczenia grupowego;

·           możliwość korzystania z programów motywacyjnych (pakiet medyczny, karta      sportowa);

CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny proszę przesyłać na adres mailowy lub złożyć osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SUNEX S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  na stanowisko Pracownik działu handlowego w rozumieniu ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Tekst mający znaczenie dla EOG) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, L rok 2016 nr 119 poz. 1)".

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 909118541