2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Łódzkie
  6. Pozostałe - Biała Rawska
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik Działu Housekeeping / Pokojowa PAŁAC MAŁA WIEŚ

Lokalizacja

Biała Rawska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz pracować w miejscu pełnym historii? Zapraszamy do pałacu w Małej Wsi. Znajdujemy się 40 min od Warszawy, 10 min od Grójca!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości (Pracownik Działu Housekeeping)

Twój zakres obowiązków:

  • Zaangażowanie w świadczenie usług dla gości i współpracowników w sposób stale przyjazny i profesjonalny

  • Sprzątanie części publicznych hotelu

  • Współpraca z Pokojowymi w zakresie sprzątania pokoi oraz dostarczania chemii przemysłowej i kosmetyków Kontrola stanów magazynowych oraz bieżące utrzymywanie porządku w magazynach

  • Dostarczanie do pokoi dodatkowych mebli, sprzętów, akcesoriów.

  • Raportowanie wszelkich niezbędnych napraw

  • Przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów działu Utrzymywanie i przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy

  • pomoc w dziale set-up (nakrywanie do stołów przed eventami/imprezami)

Nasze wymagania:

Mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dyspozycyjność, samodzielność

  • Wysoka kultura osobista

  • Zdolność do pracy pełnej wyzwań i wysokich oczekiwań

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • posiłki pracownicze

  • system premiowy

Nie musisz wysyłać CV. Zadzwoń lub napisz i zostaw kilka słów od siebie!

Lokalizacja

Biała Rawska,

Łódzkie

Łódzkie, Biała Rawska
ID: 807231976