2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Jaworzno
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik działu kadrowo-płacowego

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Biuro Rachunkowe w Jaworznie szuka pracownika do działu kadrowo-płacowego.

Zadania:

  • obsługa miesięcznego procesu płacowego,

  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej związanej z zatrudnieniem, rozwiązaniem stosunku pracy i zmianą warunków zatrudnienia,

  • przygotowywanie raportów miesięcznych, wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu,

  • rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • rozliczanie czasu pracy i nieobecności,

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy w obszarze kadr i płac,

  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych,

  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo – płacowych oraz pakietu Office (Optima/Płatnik),

  • samodzielność, terminowość, systematyczność i dobra organizacja pracy,

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 912696459