2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Kujawsko-pomorskie
  6. Kontrola jakości - Mogilno
Dodane 22 kwietnia 2024

pracownik działu kontroli jakości

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mogilno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Invest-Rem specjalizująca się w produkcji szaf, sejfów i zabezpieczeń poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik  Działu JakoścI

Miejsce pracy: Mogilno Region: kujawsko-pomorskie

OPIS STANOWISKA:

  • Odbiór jakościowy pospawanych wyrobów z odpowiednimi zapisami

  • Nadzór i opieka na brygadami na spawalni

  • Ścisła współpraca z bezpośrednimi przełożonymi i kierownictwem

WYMAGANIA:

  • chęć nauki

  • Znajomość podstaw rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • Pracę na pełen etat

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Lokalizacja

Mogilno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Mogilno
ID: 876847661