2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Sierosław
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik działu logistyki / spedytor

Lokalizacja

Sierosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy Holenderską, rodzinną firmą produkcyjno - handlową z siedzibą w Sierosławiu, koło Tarnowa Podgórnego.

Dynamiczny rozwój naszej firmy powoduje, iż ciągle rozwijamy kadrę pracowniczą. Poszukujemy kandydatów na stanowisku: PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI / SPEDYTOR

 Zakres obowiązków :

  • Organizowanie procesu transportowego: morskiego, drogowego, lotniczego w exporcie i imporcie (ustalenie terminu wysyłki/dostawy, warunków transportu, negocjowanie kosztów)

  • Organizowanie kurierów po odbiór i wysyłki paczek

  • Sprawdzanie poprawności faktur za usługi transportowe

  • Koordynowanie dokumentacji odnośnie produkcji płynu, (wystawianie CMR, WZ i awizacji po odbiór płynu Adblue, uzupełnianie plików, przesyłanie raportów)

  • Sporządzanie wycen transportowych dla klientów

  • Optymalizacji kosztów transportowych

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji logistycznej

  • Koordynowanie odpraw celnych i współpraca z agencjami celnymi

  • Kontakt z klientami, awizowanie odbiorów, koordynowanie transportu

Wymagania:

  • Język Hiszpański w stopniu komunikatywnym

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy w zespole,

  • Język angielski w piśmie na poziomie komunikatywnym

  • chęci do pracy,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole

  • rodzinną atmosferę w firmie

  • kartę Multisport -> część opłaty refunduje pracodawca!

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiety medyczne

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX lub bezpośrednio na adres mailowy: karola.pilarczyk(małpa)storage-partners.com z dopiskiem " PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI / SPEDYTOR "

Kontakt telefoniczny: 60*******98

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji. (Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się pod adresem internetowym : storage-partners.com

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Sierosław,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sierosław
ID: 909063151