2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Rajgród
Dodane 17 kwietnia 2024

pracownik działu magazynowego

Lokalizacja

Rajgród

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy; Rajgród, ul. Rajgrodzik 19

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie dostaw

- Kompletacja zamówień

- Zarządzanie sprzętem oraz efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami i narzędziami pracy

- Przestrzeganie standardów jakościowych organizacji pracy ze standardem firmy, a także zasadami BHP i PPOŻ

- Aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży i liczenia zapasów

Mile widziane:

- Prawo jazdy kat. B + E

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- Pełny etat (pon-pt, 8-16)

- Możliwość poszerzania doświadczenia

- Możliwość rozwoju i awansu

- Wynagrodzenie : na początek najniższa krajowa, z czasem adekwatnie do zaangażowania i umiejętności pracownika

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a w zw. z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy  95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez P.P.H.U Jędruś Andrzej Mikulski w spadku, 19-206 Rajgród, ul. Rajgrodzik 19 w związku z jego ogłoszeniem w serwisie internetowym olx.

Lokalizacja

Rajgród,

Podlaskie

Podlaskie, Rajgród
ID: 881383138