2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Katowice
  7. Marketing - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik działu marketingu - Pozycjoner stron www

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

W związku z rozwojem firmy PESI poszukujemy pracownika działu marketingu na stanowisko Pozycjonera do naszego Zespołu.

Kim jesteśmy? Młodym i ambitnym zespołem osób, ceniących sobie dobre relacje i komfortową atmosferę w pracy. PESI Sp. z o.o. to firma działająca od 10 lat, zajmująca się m.in. tworzeniem profesjonalnego oprogramowania i stron www, a także marketingiem internetowym. Kreatywność, współpraca i nieustanny rozwój to nasze najważniejsze wartości. Chciałbyś rozwijać się w naszym Teamie? Dołącz do nas!

Zadania na tym stanowisku:

  • Kreowanie i realizacja strategii marketingowych SEO

  • Tworzenie i redagowanie tekstów reklamowych oraz autorskich artykułów

  • Redagowanie i optymalizacja tekstów pod wyszukiwarki internetowe

  • Tworzenie harmonogramów działań marketingowych i nadzór nad ich terminową realizacją

  • Monitorowanie efektywności realizowanych kampanii z wykorzystaniem narzędzi analitycznych oraz raportowanie wyników

  • Bieżąca współpraca z kontrahentami

  • Wsparcie Zespołu w bieżących projektach w firmie w zakresie marketingu

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość SEO

  • Podstawy HTML, CSS, WordPress (w zakresie pozwalającym realizować działania SEO)

  • Znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Search Console

  • Kreatywność

  • Zdolności analityczne

  • Otwartość i umiejętność współpracy

  • Samodzielność, rzetelność i zaangażowanie

  • Chęć rozwoju i nauki nowych umiejętności

  • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań

  • Pozytywne nastawienie

Mile widziane:

  • Znajomość Google Tag Manager

  • Znajomość narzędzi: Screaming Frog, Majestic, SemStorm, ASANA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Co możemy Ci zaoferować?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności

  • 7-godzinny dzień pracy

  • Elastyczne godziny pracy (7h pracy między 7:00 a 16:00)

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Prywatną opiekę medyczna Medicover oraz pakiety sportowe Medicover Sport

  • Regularne spotkania integracyjne i imprezy firmowe

  • Codziennie świeże owoce w pracy

  • Partnerską, swobodną atmosferę w biurze

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

  • Zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 912406968