2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Wadowice Górne
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik działu montażu

Lokalizacja

Wadowice Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ELDRUT z Wadowic Górnych jest czołową firmą projektującą i produkującą spersonalizowane systemy ekspozycyjne POS (stojaki, regały ekspozycyjne, standy, displaye i ekspozytory). Firma istnieje od 1999 roku i zatrudnia ponad 250 pracowników.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Wadowice Górne/k. Mielca  (praca stacjonarna)

Co nas wyróżnia:

⦁ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

⦁ Pakiet socjalny;

⦁ Rozwój zawodowy w kreatywnym i ambitnym zespole.

Oczekiwania:

⦁ Zdolności manualne, Zamiłowanie do wszelakiego majsterkowania, do elektroniki; tzw. „złota rączka”;

⦁ Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi;

⦁ Sumienność, dokładność, precyzja, cierpliwość, zaangażowanie, odpowiedzialność, systematyczność;

⦁ Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane techniczne (mile widziane wykształcenie elektryczne);

⦁ Pozytywna energia!;

⦁ Gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany);

⦁ Umiejętność pracy w zespole.

Zadania:

⦁ Realizacja zleceń produkcyjnych;

⦁ montaż mechaniczny i/lub montaż elektroniczny podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną w celu zmontowania wyrobu gotowego;

⦁ montaż mechaniczny i/lub montaż elektroniczny podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną w celu zmontowania wyrobu wzorcowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez aplikację olx bądź bezpośrednio w siedzibie firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proszę uwzględnić w dokumentach rekrutacyjnych klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).”

Lokalizacja

Wadowice Górne,

Podkarpackie

Podkarpackie, Wadowice Górne
ID: 743719424