2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gliwice
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Działu obsługi klienta

Wynagrodzenie

4 329 - 5 090 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś osobą komunikatywną? Lubisz nowe wyzwania i niestraszne Ci rozmowy telefoniczne? A przy okazji wiesz, który elektryczny Pokemon ma największą moc (albo potrafisz szybko znaleźć tę informację w internecie)?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Rozwijaj swoje umiejętności w Dziale Obsługi Klienta sklepu internetowego w branży dziecięcej! Jeśli jesteś osobą, która chce podnosić swoje kwalifikacje i potrafi działać w zespole i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Opis stanowiska: Twoja praca będzie polegała na kontakcie z klientem sklepu internetowego, głównie mailową i chatową, a także telefoniczną.

Będziesz odpowiadał/a za kompleksową obsługę klienta naszego sklepu, rozwiązując problemy z zamówieniami, terminowością dostaw czy zgłoszeniem reklamacji w imieniu klienta.

Wymagania:

  • Bardzo dobra obsługa komputera (w tym pakiet MS Office, programów pocztowych)

  • swoboda komunikacji

  • Zdolność organizacji i planowania w pracy

  • Inicjatywa i dynamizm w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów typu: ideaerp, shoper

  • Umiejętność do przystosowywania się do zmian

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowości

Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat, możliwość dołączenia do profesjonalnego, młodego i przyjaznego zespołu, możliwość pracy w dynamicznym środowisku, które promuje inicjatywę i twórcze podejście do zadań.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 742011264