2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Płońsk
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik działu obsługi klienta

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DURASAN TRADING sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta

Zakres obowiązków:

• obsługa klienta-telefoniczna i mailowa

• wystawianie dokumentów sprzedażowych

• obsługa zamówień w programie ERP-Comarch Optima

Mile widziane:

• obsługa programu ERP-Comarch Optima

• doświadczenie w obsłudze klienta

• dobre zdolności komunikacyjne

• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

•  przyuczenie do stanowiska

• umowę o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

• wsparcie doświadczonego zespołu

• pracę biurową 5 dni tygodniu, w trybie stacjonarnym w Płońsku

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Durasan Trading Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego”.

(klauzula)

Jednocześnie informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Durasan Trading  Sp. z o.o. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 873748276