2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Komorów
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Działu Obsługi Klienta - Hurtownia spożywcza

Lokalizacja

Komorów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy (odbieranie telefonów, odpisywanie na wiadomości, przyjmowanie zamówień telefonicznych, udzielanie informacji o asortymencie oraz statusach zamówień);

  • Obsługa programu kurierskiego oraz Poczty Polskiej (nadawanie przesyłek);

  • Obsługa programu NAVIREO, platformy Shoper, serwisu Allegro oraz MS Allegro;

  • Tworzenie list zamówień do przygotowania na magazynie;

  • Sprawdzanie poprawności przygotowanych zamówień;

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

  • Wykonywanie zleconych zadań przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale obsługi klienta/sprzedaży;

  • Biegła obsługa komputera, w tym również dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Motywacja i zapał do pracy;

  • Komunikatywność i otwartość;

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy pod presją czasu;

  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Zdolność koncentracji i podzielność uwagi;

  • Punktualność;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Tygodniowe szkolenie wstępne;

  • Pełne przygotowanie merytoryczne i praktyczne przez cały 6-miesięczny okres próbny;

  • Przyjazne warunki pracy;

  • Praca na pełen etat w systemie zmianowym. W poniedziałki w godz. 8:00-20:30. Od wtorku do piątku w godz. 8:00-15:00 i 12:30-19:00)

  • Praca na umowę zlecenie, z możliwością przejścia po okresie 3 miesięcy na umowę o pracę;

  • Zdobycie doświadczenia;

  • Pracę w młodym zespole,

Lokalizacja

Komorów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Komorów
ID: 880716563