2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Przysieka Polska
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik działu ochrony środowiska

Lokalizacja

Przysieka Polska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie wniosków o wydanie DPO/DPR

  • Wystawianie dokumentów EDPO/EDPR

  • Koordynacja ewidencji odpadów w systemie BDO

  • Koordynowanie obowiązków sprawozdawczych przedsiębiorstwa w zakresie ochrony środowiska (BDO, GUS, KZR INiG)

  • Współpraca z organizacjami odzysku opakowań

  • Współpraca w zakresie funkcjonowania normy ISO

Nasze wymagania

  • Zdobyte wykształcenie lub staż pracy na podobnym stanowisku

  • Znasz regulacje prawne z zakresu ochrony środowiska

  • Dobrze znasz i umiesz korzystać z funkcjonalności MS Office, BDO

  • Cechuje Cię zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Umiesz pracować pod presją czasu, jesteś skrupulatna/y i dokładna/y

  • Posiadasz doświadczenia na podobnym stanowisku min 1 rok

To oferujemy

  • Prace w stabilnej , dużej i renomowanej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy

  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • Ubezpieczenie w ramach preferencyjnego Pakietu Medycznego

  • Prace w miłej atmosferze

Lokalizacja

Przysieka Polska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przysieka Polska
ID: 909445728