2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Mników
Dodane 01 maja 2024

Pracownik Działu Pakowania

Lokalizacja

Mników

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

1)     Kompletowanie wyrobu gotowego zgodnie z otrzymanym zamówieniem

2)     Przygotowywanie wstępne (tzw. oklejanie) wyrobu gotowego zgodnie z zamówieniem oraz wytycznymi Klienta

3)     Wizualna kontrola jakościowa wyrobu gotowego

4)     Dbałość o porządek na Dziale Pakowania

5)     Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

1)     Pełna dyspozycyjność w dni robocze od poniedziałku do piątku (soboty okazjonalnie)

2)     Samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość

3)     Dobra organizacja pracy

4)     Umiejętności komunikacyjne, bezkonfliktowość

Oferujemy:

1)     Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

2)     System premiowania comiesięczny,

3)     Premia frekwencyjna

4)     Program rekomendacji pracowników,

5)     Dodatkowa premia za staż pracy

6)     Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie

Lokalizacja

Mników,

Małopolskie

Małopolskie, Mników
ID: 871944709