2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kłoda
Dodane 12 kwietnia 2024

pracownik działu pakowania

Lokalizacja

Kłoda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Agro- Rydzyna Sp. Z.o.o. zatrudni do pracy w miejscowości Kłoda

Praca w systemie zmianowym

OBOWIĄZKI

  • Wykonywanie prac na wskazanej linii pakującej

  • Wykonywanie prac porządkowych na hali

  • Wykonywanie pozostałych prac na dziale pakowni

OCZEKUJEMY

  • Chęci do nauki oraz poszerzenia swoich kwalifikacji o produkcję w branży mięsnej

  • Zaangażowania i odpowiedzialności za wskazane zadania

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Aktualnej książeczki sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem premii

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Nowoczesne wyposażenie i standardy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży mięsnej

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Lokalizacja

Kłoda,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kłoda
ID: 911204361