2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Mościska
Dodane 16 maja 2024

Pracownik Działu PRODUKCJI

Lokalizacja

Mościska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KŁOS Nowoczesne Technologie Bankowe Sp. z o.o dostawca kompleksowych rozwiązań technicznych dla branży bankowej, aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Działu Produkcji

Opis stanowiska:

Praca przy produkcji i montażu mechanicznych urządzeń zabezpieczających, m.in.:

  • obróbka mechanicznych detali składających się na nowy produkt (spawanie, szlifowanie itp.),

  • składanie urządzeń pod okiem doświadczonych pracowników,

  • dowóz, instalacje i uruchomienia urządzeń w siedzibach Klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie – preferowane techniczne mechaniczne (min. zawodowe),

  • Zdolności manualne (tzw. „złota rączka”),

  • Znajomość podstawowej wiedzy z zakresu mechaniki i elektromechaniki ogólnej,

  • Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi,

  • Dyspozycyjność (gotowość również do pracy w terenie – tj. dostawy i instalacje),

  • Samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • Dodatkowym atutem będzie m.in. doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie produkcji urządzeń w branży metalowej, a także doświadczenie ślusarskie bądź spawalnicze.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stabilną pracę w profesjonalnym środowisku zabezpieczeń bankowych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zleconej pracy,

  • Systemy szkoleń wewnętrznych pod okiem doświadczonych Specjalistów oraz zewnętrznych w zakresie rozwoju osobistego na potrzeby danego stanowiska pracy.

Prosimy o załączenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KŁOS Nowoczesne Technologie Bankowe Sp. z o.o. z siedzibą w Mościskach."

Lokalizacja

Mościska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mościska
ID: 917118164