2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Stawiguda
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Działu Produkcji BARWA SYSTEM Sp. z o.o.

Lokalizacja

Stawiguda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

„BARWA SYSTEM” Sp. z o.o. w Stawigudzie to wiodąca polska firma w branży budowlano-produkcyjnej.

Funkcjonujemy na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w obróbce metali takich jak stal i aluminium. W swojej ofercie mamy szeroki asortyment metalowych sufitów podwieszanych, okładzin ściennych i elewacji.

 Pracownik działu produkcji

Miejsce pracy: STAWIGUDA Region: WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

 Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Utrzymanie maszyn w należytym stanie

  • Techniczna obsługa przyrządów kontrolno- pomiarowych

  • Właściwe pakowanie, zabezpieczenie oraz znakowanie produktów

  • Raportowanie błędów

  • Kontrola na etapie produkcyjnym

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum podstawowe

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Silna motywacja do pracy

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych- mile widziane

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego- mile widziana

 Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się dobrą renomą

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przejrzyste zasady wynagradzania

  • Pracę zmianową

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do kart MultiSport BENEFIT SYSTEMS

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres mail: p.napora barwasystem.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 604 417 341

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Stawiguda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Stawiguda
ID: 880415124