2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Gałków Duży
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik Działu Produkcji Mas PASSAGE COSMETICS LABORATORY S.A.

Wynagrodzenie

28 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gałków Duży

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Passage Cosmetics Laboratory S.A. to renomowana firma z długą historią w dziedzinie kosmetyki. Posiadamy bogate doświadczenie, działając na rynku od 1988 roku, co potwierdza naszą stabilność i zaufanie klientów.

Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych, kompetentnych i doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wszechstronną wiedzę na temat najnowszych technologii, aktualnych trendów oraz bezpieczeństwa produktów kosmetycznych.

Nasza działalność opiera się na kompleksowej usłudze full service, obejmującej cały proces produkcji kosmetycznej – począwszy od tworzenia receptury, przez wyprodukowanie masy, aż do finalnej konfekcji gotowego produktu kosmetycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI MAS

Do zakresu twojej odpowiedzialności będą należały poniższe obowiązki:

1. Wytwarzanie mas kosmetycznych z zastosowaniem odpowiednich technologii i receptur.

2. Uzupełnianie dokumentacji wyrobu poprzez wypełnianie kart technologicznych.

3. Odpowiednie i zgodne z ich przeznaczeniem użytkowanie maszyn, urządzeń oraz materiałów.

4. Mycie maszyn i urządzeń produkcyjnych.

5. Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy.

6. Przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych, bhp i obowiązujących systemów jakości.

7. Wykonywanie pozostałych poleceń przełożonego.

Od kandydatów oczekujemy:

1.   Posiadania co najmniej wykształcenia zawodowego.

2.  Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

3.   Aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych.

4.   Zdolności interpersonalnych, dobrej organizacji pracy, zdolności analitycznego myślenia, samodzielności i umiejętności pracy w zespole.

5.   Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zdrowie pracowników jest dla nas bardzo ważne, chcemy żeby czuli się oni bezpiecznie. Dlatego też każdemu z naszych pracowników przysługuje możliwość przystąpienia do korzystnego ubezpieczenia grupowego.

Dla waszego komfortu oferujemy świeże owoce, jogurty oraz posiłki w formie bufetu szwedzkiego - za symboliczną kwotę 2zł dziennie.

Doceniamy wysiłek i zaangażowanie naszych pracowników w rozwój firmy. Dążymy do tego, aby mieli oni możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w różnorodnych kursach, szkoleniach oraz uczestnictwo w wydarzeniach naukowych.

Dołącz do naszej firmy, gdzie każdy pracownik ma szansę wpływać na jakość naszych usług i budowanie pozytywnej opinii.

Pierwszy etap rekrutacyjny trwa od 11.04.2024 do 11.05.2024 – podczas niego analizujemy i przyjmujemy wasze CV i listy. W drugim etapie rozpoczynamy etap rozmów telefonicznych oraz umawiania spotkań. Jeżeli Twoje CV będzie dla nas wyjątkowo interesujące – spodziewaj się kontaktu z naszej strony wcześniej!

Lokalizacja

Gałków Duży,

Łódzkie

Łódzkie, Gałków Duży
ID: 892906548