2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Suchy Las
Apart
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Działu Produktowego

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do zespołu ponad 3000 wyjątkowych ludzi tworzących markę Apart.

Apart to polska marka obecna na rynku od ponad czterech dekad.

Od lat pozostajemy na pozycji lidera w branży jubilerskiej.

Rozwijamy się jako firma i równocześnie dbamy o rozwój naszych Pracowników.

Oprócz ponad 200 salonów w najlepszych lokalizacjach w Polsce,

posiadamy również nowoczesne zaplecze produkcyjne, serwisowe i magazynowe.

Aktualnie poszukujemy ambitnych

i odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)

Opis stanowiska:

  • obsługa wewnętrznego systemu komputerowego

  • wysyłka towaru do salonów

  • przyjmowanie zwrotów biżuterii z salonów

  • wydawanie towaru, metkowanie, pakowanie

  • segregacja towaru

Od kandydatów wymagamy:

  • zdolności manualnych

  • dokładności

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętności obsługi komputera

  • mile widziana znajomość procesów magazynowych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • przyjazny system pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15)

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia medycznego

  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • parking pracowniczy

  • biblioteka firmowa

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 903756966